​TAYGA8 – KAS TAI?

Ilgą laiką poliprenoliai nebuvo pakankamai ištirti dėl didelių gamybos kaštų ir neprieinamu­mo ligoniams bei tyrėjams. Dvi­dešimtajame amžiuje poliprenolių sintezę vykdė laboratorijos Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Japonijoje, tačiau jų kaina vis dar buvo pernelyg didelė. Tik dėl naujausių Tomsko moksli­ninkų, suradusių būdą išskirti poliprenolius iš kėnio spyglių žaliosios masės, pasiekimų šios technologijos tapo prieinamos.

TAYGA8 yra veiksmingas poliprenolių šaltinis, kuris sustiprina žmogaus energetinį potencialą. Ir ne tik.

TAYGA8 gėrimų esminis komponentas yra novatoriškas kompleksas SibXP® Complex, kuris gerina energijos gamybą ir kaupimąsi organizme. Šio komplekso formulę sudaro trijų sudedamųjų dalių, išgautų iš šviežių spyglių, derinys:

POLIPRENOLIAI

  • Atkuria pažeistas ląsteles;
  • Reguliuoja energijos gamybos ir kaupimo procesus;
  • Gerina medžiagų apykaitą.
Kas yra poliprenoliai ir kuo jie naudingi, skaitykite čia: „Poliprenoliai ir kaip jie veikia”.
 

LĄSTELINĖS SULTYS

  • Antioksidantai sujungia ir šalina laisvuosius radikalus, kurie pažeidžia ląsteles;
  • Pašalinamas oksidacinis stresas – pagrindinė greito nuovargio priežastis;
  • Biologinės kilmės lengvai įsisavinama geležis tiekia ląstelėms deguonį ir gerina energijos perdavimą.

SPYGLIŲ KOMPLEKSAS CGNC

  • Tonizuoja;
  • Gerina apykaitos procesus;
  • Stiprina visą organizmą.

KAS YRA SIBXP® COMPLEX?

SibXP® Complex tai galingas energijos užtaisas padedantis išlaikyti jėgas ilgose distancijose, „įvykdyti programą,“ (suplanuotus darbus), lengvai pabusti ryte ir išlikti energingiems visą dieną.

Svarbiausias SibXP® Complex ypatumas – jungtinis poliprenolių, kėnio ląstelinių sulčių ir spygliuočių komplekso CGNC poveikis. Yra bendrovių, kurios bando naudoti šiuos komponentus atskirai, bet mes esame vieninteliai, sugebėję sujungti juos į vieną produktą. Tai yra mūsų praktinė patirtis. Nepaisant technologijos sudėtingumo, mes sugebėjome tai padaryti. Tokiu būdu buvo sukurtas nepaprastos galios preparatas, skatinantis didesnio energijos kiekio gamybą organizme ir spartų energijos atsargų atkūrimą. Taip gimė TAYGA8.

SIBXP® COMPLEX – TAI:

Energija. Aktyvumas. Ilgaamžiškumas.

SibXP® Complex yra biologiškai aktyvių medžiagų ir mikroelementų kompleksas, skirtas vartoti kasdien. Kiekviename šio preparato laše sutelkti spygliuočių gyvybingumas ir energija, stiprūs antioksidantai ir gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos. SibXP® Complex galimybės yra neribotos. Jis suteikia energijos, atjaunina kūną iš vidaus ir kovoja su oksidaciniu stresu – kasdieniu iššūkiu mūsų sveikatai.

TIKSLIAI PARINKTOS SUDEDAMOSIOS DALYS

Kiekvienoje SibXP® Complex dozėje yra viskas ko reikia siekiant pakelti tonusą ir sustiprinti gyvybines jėgas, atkurti ląstelių struktūrą, paspartinti energijos gamybos procesus ląstelėse, gerinti medžiagų apykaitą ir kitus svarbius fiziologinius procesus.

NATŪRALU IR EKOLOGIŠKA

Visos SibXP® Complex gėrimų sudedamosios dalys yra visiškai natūralios ir nekenkia organizmui, nes yra išgaunamos iš šviežių spyglių naudojant ne chemines apdorojimo technologijas.

PATVIRTINTAS SUDEDAMŲJŲ DALIŲ VEIKSMINGUMAS IR SAUGUMAS

Šiuo metu jau atlikta daug iki-klinikinių ir klinikinių tyrimų, kurie patvirtina visų SibXP® Complex sudedamųjų dalių veiksmingumą ir saugumą. Rezultatą garantuoja ekspertai ir patvirtina šimtai žmonių, asmeniškai patyrusių jų poveikį.

Informaciją apie atliktus tyrimus anglų ir rusų kalbomis rasite čia.

Produktai su SibXP® Complex

Regeneruojantis spygliuočių kompleksas

Universalus apsaugantis kompleksas