Tayga8 SibXP Moterims

p>Gracingumas ir plastiškumas. Šilku spindintys plaukai ir švelni lyg aksomas oda. Spindinčios akys ir gyvybingumas.

Atrodytų, jog visa tai turėtume gauti iš gamtos, tačiau būtent to labai trūksta šiuolaikinio miesto aplinkoje, kur daug streso, pasibaisėtina ekologinė situacija ir beveik nuodingi maisto produktai. Esant tokioms sąlygoms, ypač svarbu apsaugoti ląsteles nuo neigiamo aplinkos poveikio, atkurti membranų elastingumą ir niveliuoti laisvųjų radikalų poveikį. Poliprenoliai, esantys SibXP® Complex sudėtyje, pajėgūs tai atlikti.

Be to, poliprenoliai, virsdami dolicholiu, tiekia ląstelėms energiją, užkerta kelią raukšlių atsiradimui ir audinių senėjimui, atkuria nervų sistemą ir teigiamai veikia endokrininę sistemą bei hormoninį foną, o tuo pat metu ir reprodukcinę funkciją.

Sibiro kėnio ląstelinės sultys užtikrina papildomą sustiprintą apsaugą nuo oksidacinės pažaidos, padeda didinti atsparumą krūviams, užkerta kelią nuovargiui, spartina organizmo atkuriamuosius procesus, didina organizmo atsparumą stresui ir psichoemocinei įtampai.

CGNC ląstelinis kompleksas veikia tonizuojančiai, gerina medžiagų apykaitą, stiprina visą organizmą ir aktyvina imuninės sistemos veiklą.

SibXP® Complex POVEIKIS MOTERS ORGANIZMUI:

  • Gyvybinė energija, žvalumas ir dvasinė stiprybė;
  • Odos, plaukų ir nagų atjauninimas;
  • Vidinės organizmo energijos apykaitos atkūrimas;
  • Apsauga nuo laisvųjų radikalų;
  • Reprodukcinių funkcijų stiprinimas;
  • Ilgiau trunkanti jaunystė.

Bazinė Tayga8 produktų serijos sudedamoji dalis yra inovatyvusis SibXP Complex, kuris skatina ląstelių regeneraciją bei energijos gamybos atstatymą ir akumuliaciją. Komplekso formulę sudaro trys komponentai išgauti iš Sibiro kėnio spyglių.

Produktai su SibXP® Complex

Regeneruojantis spygliuočių kompleksas

Universalus apsaugantis kompleksas