Tayga8 SibXP Senjorams

Ko bijo vyresnio amžiaus žmonės? Mirties? Senatvės? Ne. Daug baisiau yra tapti bejėgiu, kentėti nuo ligų ir būti našta giminaičiams. Todėl visi svajoja ne tik apie ilgaamžiškumą, bet ir apie aktyvų ilgaamžiškumą. Ne vien gyventi, bet gyventi nesiskundžiant sveikata ir veiklos stygiumi.

Vykstant senėjimo procesams, vyresnio amžiaus žmonių organizme gaminama mažiau hormonų ir gyvybiškai svarbių fermentų, o tai yra tiesiogiai susiję su būtinu dolicholio kiekiu. Onkologinių ligų vystymasis, raukšlių atsiradimas, nervų sistemos ir kūno audinių nykimas yra tiesiogiai susiję su dolicholio trūkumu.

Todėl TAYGA8 sudėtyje esančių poliprenolių vartojimas yra geriausia su amžiumi susijusių organizmo pokyčių ir patologijų vystymosi prevencijos priemonė bei ilgaamžiškumo, išliekant aktyviu ir sveiku, garantija.

Sibiro kėnio ląstelinės sultys stipriai tonizuoja ir aktyvina, geri¬ na fizinį ir protinį darbingumą, padeda stiprinti imunitetą, didinti hemoglobino ir eritrocitų kiekį kraujyje, pasižymi itin stipriu antioksidaciniu poveikiu ir padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

SibXP® Complex POVEIKIS VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONĖMS:

  • Apsauga nuo infarkto ir insulto, kraujagyslių stiprinimas;
  • Visų sistemų atjauninimas;
  • Pagerėjusi atmintis ir intelektinė funkcija;
  • Alzhaimerio ligos prevencija;
  • Onkologinių susirgimų prevencija.

Bazinė Tayga8 produktų serijos sudedamoji dalis yra inovatyvusis SibXP Complex, kuris skatina ląstelių regeneraciją bei energijos gamybos atstatymą ir akumuliaciją. Komplekso formulę sudaro trys komponentai išgauti iš Sibiro kėnio spyglių.

Produktai su SibXP® Complex

Regeneruojantis spygliuočių kompleksas

Universalus apsaugantis kompleksas