Tayga8 SibXP Vaikams

Visi norime, kad vaikai niekada nesirgtų. Jūs taip pat to norite? Tuomet atkreipkite dėmesį į tai, ką apie TAYGA8 poveikį vaikų organizmui sako gydytojai.

Tai, kaip vaikas vystysis – kaip greitai pradės kalbėti, vaikščioti, ar jo emocinė būsena bus stabili, koks bus jo požiūris į mokslą, ar bus atidus, kaip gerai gebės sutelkti dėmesį, daugeliu atžvilgių priklauso nuo pakankamo dolicholio kiekio. Pagrindinis dolicholio šaltinis yra TAYGA8 sudėtyje esantis poliprenolis. Spygliuočių kompleksas CGNC stiprina visą organizmą ir aktyvina imuninės sistemos veiklą, o Sibiro kėnio ląstelinės sultys didina organizmo atsparumą stresui ir psichoemocinei įtampai.

Vartodami TAYGA8 produktus, vaikai tampa ramesni, geba geriau sutelkti dėmesį, pastebimai pagerėja jų emocinė būsena ir psichomotoriniai įgūdžiai. Taip pat pastebimai sustiprėja imunitetas, pagerėja širdies ir kraujagyslių sistemos būklė, vaikai lengvai prisitaiko prie stresinių situacijų. Be to, sustiprinamas visas organizmas ir užkertamas kelias susirgimams.

SibXP® Complex POVEIKIS VAIKO ORGANIZMUI:

  • Ramybė ir susitelkimas;
  • Geresni psichomotoriniai įgūdžiai;
  • Pagerėjusi koordinacija ir judamosios reakcijos;
  • Sustiprėjęs imunitetas, ligų profilaktika;
  • Lengva prisitaikyti prie stresinių situacijų ir naujų sąlygų;
  • Emocinio fono normalizavimas.

„TAYGA8 sudedamosios dalys daro teigiamą poveikį vaiko so­matinei ir psichologinei būklei, sustiprindamos jo atsparumą informacinio, klimatinio ir eko­loginio streso veiksniams“.

B. Trusovas, „Solagift“ medicinos departamento direktorius

Bazinė Tayga8 produktų serijos sudedamoji dalis yra inovatyvusis SibXP Complex, kuris skatina ląstelių regeneraciją bei energijos gamybos atstatymą ir akumuliaciją. Komplekso formulę sudaro trys komponentai išgauti iš Sibiro kėnio spyglių.

Produktai su SibXP® Complex

Regeneruojantis spygliuočių kompleksas

Universalus apsaugantis kompleksas