Tayga8 SibXP Vyrams

Būti stipriu ir energingu. Lengvai susidoroti su visomis užduotimis. Spinduliuoti pasitikėjimą ir nie­kada nesirgti.

Ar tai mums visada pavyksta? Ar… kartais atrodo, kad vidinės jėgos baigia išsekti ir vietoje jų atsiranda stresas bei nuovargis, jėgų stygius ir emocinis „perdegimas“? Tokiais atvejais gelbsti SibXP® Complex.

Poliprenolis virsta dolicholiu, kuris atkuria ląstelių membra­nas ir apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų bei normali­zuoja energijos apykaitą ląstelių lygmenyje. Optimalus dolicholio kiekis užtikrina darnų visų kūno sistemų veikimą, onkolo­ginių ligų prevenciją ir užkerta kelią audinių senėjimui.

Kėnio ląstelinėse sultyse yra ge­ležies, kuri gerina deguonies tie­kimą ląstelėms, o tai dar labiau prisideda prie energijos apy­kaitos ląstelėse normalizavimo, didina atsparumą krūviams, už­kerta kelią nuovargiui, spartina organizmo atkuriamuosius pro­cesus, didina atsparumą stresui ir psichoemocinei įtampai. CGNC ląstelinis kompleksas pa­sižymi itin stipriu antioksidaciniu poveikiu ir padeda šalinti laisvuo­sius radikalus, taip pat normali­zuoja medžiagų apykaitą ir itin veiksmingai tonizuoja.

SibXP® Complex POVEIKIS VYRO ORGANIZMUI:
  • Energija, žvalumas ir dvasinė sti­prybė;
  • Nuoseklumas, dėmesys ir kon­centracija;
  • Energija aktyviai smegenų veiklai;
  • Gilus, grąžinantis jėgas miegas;
  • Apsauga nuo streso ir protinio pervargimo;
  • Reprodukcinės funkcijos gerini­mas;
  • Ligų ir su amžiumi susijusių pokyčių prevencija.

Bazinė Tayga8 produktų serijos sudedamoji dalis yra inovatyvusis SibXP Complex, kuris skatina ląstelių regeneraciją bei energijos gamybos atstatymą ir akumuliaciją. Komplekso formulę sudaro trys komponentai išgauti iš Sibiro kėnio spyglių.

Produktai su SibXP® Complex

Regeneruojantis spygliuočių kompleksas

Universalus apsaugantis kompleksas